Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kék túrázunk jövő héten....

Kék túrázunk jövő héten. Hogyan jutok el tömegközlekedéssel 2kerület Hűvösvölgyből Piliscsabára?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
2021. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rosszat másoltam be, bocs!


[link]

2021. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Lépj be Facebookon az OKT - Országos Kéktúra fórumba. Ott pont a napokban válaszoltuk meg ezt a kérdést.


A kulcs az, hogy ne tegyél felesleges kerülőt, busszal Solymár vagy Szélhegy vasútállomások közelébe tudsz utazni és onnan vonat visz Piliscsabára. Még csak nagy tervezés sem kell, mert kellően gyakoriak a buszok és a vonatok is.

2021. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg jószándékkal írom, de ha egy ennyire egyszerű, magától értetődő szakasz közlekedéséhez is pont a GyK-n kérsz segítséget, mi lesz veled majd Tornabarakonyban ahol napi 2 busz van…?


A Kék teljesítménye nem csak a kmek rovásában rejlik, hanem a logisztikàban, hogy tudsz-e tervezni.


Ha most kezded, ne egy ilyen szakasszal kezdj, nézz ki egy bonyolultabbat, ahol “fàj” a tervezés és a vége, hogy lásd, tényleg akarod-e ;)

2021. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Melyik fåszparaszt pontozta le a 3. választ, de főként: miért?


Kerülje meg a fél világot szerencsétlen a Nyugati vagy Óbuda felé vagy mi a gond???

2021. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem biztos, hogy tömegközlekedés érdekli. Amikor én válaszoltam, még az utazásnál volt.
2021. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Másodikút,nem vagyok facen,hirtelen ötlet volt a gyakori.Menetrendek.hu-n néztem elsődlegesen ott semmi nem volt a Google térkép is hozza az utat.

Ment a zöld pipa mindenkinek

2021. nov. 11. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a múltkor hazafele jöttünk az említett útvonalon, Hűvösvölgyből megy busz Solymárra, onnan pedig vonattal. Meglepően gyors és kényelmes volt, azt hittem nehezebb lesz a vonatig eljutni.
2021. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6


"Hogyan jutok el tömegközlekedéssel ..."


...

2021. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!