Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek a Volánbusz...

Mi a véleményetek a Volánbusz Zrt. Mercedes-Benz eCitaro autóbuszairól?

Figyelt kérdés

Kinek mennyire nyerte el a tetszését?

Szerintem a dízelüzemű MB FutureBus sokkal modernebb, dizájnosabb kinézetű, arra lehetett volna alapozni az egészet...

Kíváncsi leszek, hogy ez is a török Conecto minőséget fogja majd hozni, vagy talán még a régi, 2012-2013-as Citaro C2 széria minősége lesz rá jellemző?



#eCitaro #eCitaro Volánbusz #2019_ECitaro
2021. nov. 12. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Tetszik!
Nem tetszik!
Nem rossz, elmegy...
Egy magyar gyártmányú, és nem kínai Ikarust sokkal szívesebben látnék a helyében...
Utálom a villanybuszokat, hiányzik belőlük az eredeti, dízeles motorhang...
19 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%

Természetesen mivel Citaro, ezért a minősége olyan, mint a C2-esé, legalábbis amikor utaztam vele, akkor úgy éreztem.

Egyébként nekem kifejezetten tetszik, bár az eleje furcsa, a csuklóshoz szerintem jobban illik. A hátulja viszont mesés!

2021. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
16%
FÓÓÓÓÓSCHPUNEPA!!!
2021. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Bűnronda, minőségben biztos, hogy a C2 szintjét fogja hozni, de ha már elektromos, akkor inkább a MAN felé hajlanék, a Lion's City E mérföldekkel szebb mint ez a valami.


Egyébként nem vagyok oda az elektromos buszokért. Inkább egy jó Euro 6 C2 mint egy eCitaro.

2021. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk én sem értem, hogy egyes buszokat miért kell ilyen mozgó teherkonténer kinézetűre csinálni. 😕
2021. nov. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Annyi szent, hogy a buszra a Mercedes buszai közül a világon a legbonyolultabb festés került, még a német és lengyel szolgáltatókat is lekörözte vele a Volánbusz...

Az egy másik kérdés, hogy mint a MÁV-os Talent felújításkori újramatricázás, ez is vajon mennyi ideig fog fent maradni a kasztnin?

2021. nov. 13. 17:42
 6/34 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszadó!

Teljesen egyet tudok veled érteni abban, hogy rémes lett egy kicsit a lökhárítós része, és túl szögletes lett egyes helyeken.

Ami nekem további elem, és nem tetszik ezektől a villanybusz, az a tetőkre elhelyezett púpos akkumulátor. Szerintem egyik villanybusznál sem néz ki tűrhetően, akárhogyan is simítgatnak rajtuk! Padló alá kellene dugdosni ezeket...

2021. nov. 13. 17:44
 7/34 anonim ***** válasza:

#6

Akkor miként lenne alacsonypadlós?

2021. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

7. válaszadó!

Mert ha végre a mérnökök agyasak lennének, meg tudnák oldani! Pl. akár oldalfalakba rejtett 1 cm vastag akkumulátor-táblákkal...

2021. nov. 14. 09:09
 9/34 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik.
2021. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
65%
Hagyjad 9-es. Itt minden mérnök kamion, csak a kérdező helikopter.
2021. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!