Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vettem egy vonatjegyet viszont...

Vettem egy vonatjegyet viszont mikor toltottem le a vonatjegyet lattam meg az applikacioban hogy nem jot vettem, diakot kellett volna ezert az appon keresztul visszateritest kertem tobbi lent?

Figyelt kérdés
Szoval visszateritest kertem az appon keresztul es utana megvettem a nekem jo jegyet de ugyan arra a vonatra es ugyan arra a helyre szol mint a masik. Ebbol lehet valami baj hogy visszateritettem majd vettem egy masik jegyet ugyan arra a vonatra? Rendelkezem diakigazolvannyal es a jegyemet ertelemszeruen nem hasznaltam fel, mar azt irja ki az applikacio hogy ervenytelen

2021. dec. 10. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A rendszerben törlődött a foglalás arra a helyre és közben senki más sem vett jegyet, úgyhogy megint neked osztotta ki a rendszer azt a helyet.
2021. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!