Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Indulnak ma Debrecenbe vonatok...

Indulnak ma Debrecenbe vonatok? Nagyon fontos, oda járok egyetemre, vissza kell jutnom ma Bp-ről!

Figyelt kérdés
Össze vissza mondanak mindent, nem tudom, hogy most a Máv hazudik-e vagy a Vasúti Szakszervezet. az előbbi azt mondja, hogy nincs baj, minden vonat megy, a másik, hogy sikeres a sztrájk, nem megy semmilyen vonat. Mi az igazság, aki tud valamit, kérem válaszoljon! köszi
2008. dec. 14. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A rádióban úgy mondták, hogy "50%-a indul a vonatoknak". Szerintem, ha kimégy a pályaudvarra, valamelyik IC csak indul.

Mellékesem jegyzem meg, hogy ez már igazi szemétség a MÁV részéről így vizsgaidőszakban, karácsony előtt.... na de ne legyünk tekintettel egymásra....

2008. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy az előző válaszoló írta..

A vonatok 50%a közlekedik, szóval biztos elkapsz vmi IC-t.

Bár én hallottam már olyat is, hogy másfél óránként megy 1 vonat, de szerintem ez baromság..

2008. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. az a baj, hogy addig hezitáltam, mi legyen (közbe kinéztem buszt is, és úgy terveztem azzal megyek, persze átszállással tudok csak) hogy végül legkorábban csak 4re tudnék kiérni a Nuyugatiba, és ha el is csípek vmi vonatot, az nem ér oda 18 órára Dbrecenbe... márpedig a hírek szerint este 6ra az egész ország lebénul. és én meg attól félek, hogy "Bivalybasznádon" levágnak a vonatról, hogy bocs, nem megy tovább.jogos szerintetek ez a félelmem? torkig vagyok a Máv-val. Mit tegyek szerintetek, menjek busszal mégiscsak?
2008. dec. 14. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogos a félelmed, én se mernék vonatra ülni. Kiszámíthatatlan a MÁV!!!!!!! Ülj buszra!
2008. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Áh teljesen együttérzek veled, rohadt kib...tt MÁV!!! Pont vizsgaidőszak előtt!!! Emlékeztek rá, hogy tavaly pont ugyanígy volt? Pont bele a téli vizsgaidőszak közepében. De utálom őket, nemhogy örülnének, hogy van munkahelyük meg hogy lyuk van a seggükön:S Menjenek anyjukba!!
2008. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is az, mert én is azt vallom, hogy az ember álljon ki a saját érdekében, a saját pénzéért, de ez már tényleg undorító, mert baromi sok kárt okoznak más embereknek!! Ez már paraszt dolog!!! És igen, mindig akkor csinálják, amikor mindenki rohanna vizsgázni, vásárolni, rokonokhoz stb.!!
2008. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Itt nézd meg!

WWW.mav-start.hu/hirek/hir.php?

2008. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!