Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egyéb vonattal kapcsolatos...

Egyéb vonattal kapcsolatos kérdések, hogyan tovább ? Többi lennt !

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én írtam ki pár nappal ezelőtt :

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..

De lenne még pár kérdésem :

1.Az átszállásnál minden esetben a mellettem lévő peronon jön a vonat amire át kell szállnom vagy az aluljárón keresztül kell rohangálnom és megtalálnom a lehetséges peront ?

2 Illetve mostanában minden IC-nek ilyen gomb nyomással nyitódik/csukódik az ajtaja ?

3. A helyi jegyes résznél is van valami táska tároló az ülések felett? Csak mert nagy csomaggal utazom majd !

4. A maszkhelyzet miatt evéshez sem vehetem le a maszkot a vonaton ? ( Persze nem úgy mint akik alibiből csinálják)

5. Van kijelző ami mutatja éppen merre jár a vonat?



2021. dec. 27. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

1. Lutri.

2. Nem feltétlenül.

3. Többnyire igen.

4. Elvileg nem.

5. Vagy igen vagy nem. Okostelón tudod nézni, hol jársz.

2021. dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

1. A terv mindig az, hogy a 4-5., közös peronos vágányon álljanak a csatlakozó IC-k, ezt a forgalmi helyzet olykor felülírja. Figyeld a helyszíni utastájékoztatást, főleg a hangost!


2. Többnyire gombnyomásra nyílnak az ajtók, de a szegedi IC-ken vannak olyan kocsik, amelyeknek kilinccsel nyitható az ajtaja, kifelé.


3. Van felső csomagtartó, de az újabb kocsikban szinte mindig, a régebbiekben néha elfér a csomag az egymásnak háttal fordított ülések között is.


4. Nyugodtan egyél, csak húzd vissza a maszkot.


5. Változó. Ha van, akkor sem működik mindig. A térerő / wifi problémái miatt mentsd le előre a vonat menetrendjét és figyeld, hol tartotok térben es időben.

2021. dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

1. Majd ha odaérsz meglátod :D Az előre kiírt


2 Kocsifüggő, ezt is csak akkor tudod meg ha már előtte állsz


3. Van.


4. Nem, musztáros rántotthúsos maszkban kell végigülnöd az utat! :D Leveszed, bedobod a kaját és visszateszed.


5. A telefonodon biztosan van! Az appban van térkép.

2021. dec. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!