Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a villamosra már...

Budapesten a villamosra már nem lehet 350ft-os napijegyet venni csak ezt az x órán át jegyet? Próbáltam Simple alkalmazásban és Budapesten a jegy automatából, de sajnos egyiknél sem láttam..

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs 350 Ft-os napijegy.

Van napijegy ami 23 óra és 59 percen át érvényes

és van vonaljegy, amit EGY szakaszra tudsz felhasználni és maximum 1 órát érvényes. Tehát, ha felszállsz a 4-es villamosra akkor akár egy órát is ülhetsz rajta. De amint leszállsz, átszállsz másikra vagy letelt az 1 óra kell mégegy jegy. Azt nem teheted meg egy jeggyel, hogy valahol kilyukasztod és még 20 másikra felszállsz.

2021. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt ilyen napijegy, amiről írsz.


Vonaljegy 350 Ft - egy járaton egy utazásra érvényes

Napijegy 1650 Ft - Budapesten belül bármelyik járatra korlátlan számú utazásra érvényes

2021. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Simpleön keresztül eddig se lehetett vonaljegyet venni, 1650Ft-os napijegyet igen. Automatából természetesen van vonaljegy, nem tudom hogyan nem sikerült észrevenni a legelső opciót.


Jövőre valamikor bevezetik az időalapú jegyeket, de az még tervezés alatt van.

2021. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!