Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecen buszvégen más is...

Debrecen buszvégen más is tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat járok buszvégen és tegnap is van mikor hozzám szólnak kéregetők vagy pl:múltkor a rossz kölykök hogy szia...meg baráti ölelés. Mi jó ebben nekik?
2022. jan. 10. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, de Szegeden is ez megy.


Az volt a csúcs, amikor a 2 gömbös fagyimat el akarta kunyerálni egy hajléktalan nő.

2022. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Üdv a világon. Én még olyan nagyvárosi közlekedési csomópontban nem jártam, ahol ne lettek volna kéregetők, más nehèz sorsú emberek, pedig jártam már igen sokfelé.
2022. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
a kelenföldi pályaudvarnál kb. 10 éve is ugyanaz a kéregető kért "hazafelé jegyre" pénzt, mint tavaly.... :-D :-D
2022. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Sok helyen tapasztalni ezt. Felháborító. Ideje lenne, hogy a rendőrök begyűjtsék az összes buszpályaudvarról a kéregetőket, zsebes cigányokat, bolondokat, őrjöngő drogosokat meg többi hasonlót.
2022. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
4-eske... és hova tennék őket? Fogsz jövő hónaptól kétszer annyi adót fizetni hogy tudjanak épülni újabb börtönök?
2022. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
… továbbá önmagában a kéregetés és pláne a bolondság miért lenne büntetendő? Azért, mert valakinek sanyarúbb a sorsa, nem begyűjteni meg börtönbe rakni kell, hanem segíteni neki, hogy ne a pályaudvaron csövezés legyen a perspektíva számára.
2022. jan. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

6os, hogyan segítesz neki?


Erre nagyon kíváncsi vagyok.

2022. jan. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

#6

Azóta, hogy ez hosszútávon zaklatás. Legalábbis amikor a héten már nyolcadjára állít meg ugyanaz az ember, ha kell, majdnem erőszakkal, miközben még csak szerda van, az már nem hinném, hogy törvényszerű.

2022. jan. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Az jelzi a tárcsadalmunk állapotát hogy melyik válaszok vannak lepontozva...
2022. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te hagyod, hogy vadidegenek ölelgessenek, egyáltalán hozzád érjenek, az a te bajod. Ha nem tudnád, így szoktak ölelés közben kizsebelni.
2022. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!