Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi történt a BKK-val ? Úgy...

Mi történt a BKK-val ? Úgy látom vissza fejlődik. Mi ez a sok első ajtós felszállás ? Tarlós alatt nem volt ennyi. Sok hangulatjel a bejegyzésben, Tik Tokon is fent van. Vicc cég lett szerintem. Leszereli az automatákat.

Figyelt kérdés
Régebben jobb volt szerintem pontosan tájékozatott a változásokról a fő oldalon. Nem így kéne egy közkedési cégnek viselkednie.

2022. jan. 11. 17:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
#10 Nem igaz. A szolgáltatást csak olyan mértékben fejlesztik, hogy ne okozzon közvetlen életveszélyt (vagy még annyira sem, lásd pl. a télen is nyári gumival közlekedő buszokat, vagy az évekig életveszélyes állapotban, életveszélyes járművekkel üzemelő 3-as metróvonalat). Ez független a jegyárbevételtől. Ami pénz erre nem megy el, azt ellopják.
2022. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

#11

Még jó, hogy négy évszakos gumikat használnak. De teljesen mindegy, mert ugyanúgy foglalod a helyet előlem, és én, mint utazásra jogosult, miattad (miattatok) kényszerülök egy fárasztó nap után 30 perc álldogálásra. Menjél gyalog, ha nem tetszik.

2022. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7%

Kérdezd meg a BKK döntéshozó pozícióban lévő dolgozóit.

Általában szinte minden este 6-tól vagy a Magnum szaunában, vagy a 69-ben találod meg őket.

2022. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

"Mi ez a sok első ajtós felszállás ?"

Szerintem sincs értelme, de ez legyen az én bajom.

"Sok hangulatjel a bejegyzésben"

Ez tényleg tud zavaró lenni, sokak szerint komolytalan.

"Tik Tokon is fent van"

Ezzel nem tudom, mi a baj.

"Leszereli az automatákat."

Na ez viszont tényleg hülye ötlet volt, főleg a reptéren...

2022. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Hintalow ***** válasza:
77%
Az első ajtós felszállás azért van, mert sok az utaspanasz a büdös/részeg/kéregető stb. utasokra, és így tudja hatékonyan szűrni a bkv őket.
2022. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!