Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A sima Volánbusz bérlet mellé...

Venom22 kérdése:

A sima Volánbusz bérlet mellé kell más papír is?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy kell valami utazási bizonyítvány vagy valami hasonló nevű papír és, hogy azt a busz központba lehet venni. De én ahol lakok nincs ilyen csak posta és ott amikor vettem a bérletet akkor nem mondtak semmit csak oda adták. Tényleg kell ilyen papír? Ha igen akkor lehet máshol is venni (pl:.Postán)?

2022. febr. 1. 04:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylat igazolásnak hívják, bérletirodában, vagy nagyobb jegypénztárnál tudod megcsináltatni.

Előre gyártott formában nem kapható.

2022. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kell, ha a bérletre nincsen rányomtatva a fel és leszállás helye.
2022. febr. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az "új típusú", 2009-ben bevezetett sárga bérletekhez nem kell, elég a személyi, vagy egyéb fényképes igazolvány. De továbbra is váltható igazolás, ha nem akarsz személyazonosító okmányt megadni a bérlet mellé, mert ők ugye nem hatóság, nem tehetik kötelezővé. A régimódi, nyomdai bérlethez kell, de olyat már szerintem jó 10 éve nem kapni, egy ideig kapható volt az új típusú mellett, míg nem tettek hőnyomtatót minden pénztárba, ami jó pár évet igénybe vett.
2022. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!