Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Flixbus-on mennyire lehet...

Flixbus-on mennyire lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

A munkám szerencsére nincs helyhez kötve, csak egy kis laptopra van szükségem, amin e-maileket írogatok.

Ezért is gondoltam arra, hogy úgy utaznék Horvátországba, hogy az utazás napjára nem vennék ki szabadságot, hiszen az amúgy is egy hosszú, holt idő.

Van esetleg tapasztalatotok az ilyen munkavégzéssel?

Vonaton dolgoztam már Németország és Budapest között, de az azért más volt, mert a vonat sokkal kényelmesebb, volt kis asztalkám is, plusz modern szerelvényekről volt szó.

Flixbus-os járműveken lehet tölteni a laptopot minden ülésnél? Plusz van bármennyi hely egyáltalán?



2022. márc. 19. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
én dolgoztam már rajta, megvettem az első sorba extra pénzért a helyet, kényelmesen elfértem, tudtam tölteni, dolgozni is
2022. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Töltő van, de a hely nem sok és a kényelmes, ergonomikus gépeléshez kell a könyöknek, vállnak némi szabad tér. Tehát ha sok és hosszú emailt írnál, ne kockáztass meg a kicsavart kéztartás miatt egy ínhüvelygyulladàst a nyaralàs alatt. Ha csak pár rövid mail, akkor nem lesz gond.
2022. márc. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem valami kényelmes. Lesz amúgy éjszakai vonat is, azt hiszem, este 6 körül indul Budapestről, tehát tudsz az indulás napján dolgozni otthonról, éjszaka a vonaton alszol, és másnap reggel ott vagy Horvátországban.
2022. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem nyáron tervezek utazni, akkor meg nincsen közvetlen vonat.

De köszi az eddigi válaszokat. :)

2022. márc. 20. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, itt ülök a buszon és végiglaptopouztam 6 órát :) töltő van, minden van.
2022. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gabesz077 válasza:
100%

Folyamatosan ott dolgozom, teljesen rendben van.

Egy buszvezető.

2022. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!