Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy ahogy szálltatok volna fel, épp rátok csukódott az ajtó vagy másra tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt nem első ajtós buszokra, de van hogy azoknál is ha sokan vannak mindenhol felszállnak néha. Egyszer láttam, hogy egy fiatal lány sietett és épp felért mire pont rácsukta az ajtót, ilyenkor mindig hideg futkos rajtam, nem tudom miért. Láttatok e ilyesmit vagy volt a baleset belőle? Szerencsére durva dolgot nem láttam, csak épp hogy rácsukta, de utána felszállt. Akár villamos, metró, troli..bármi tömegközlekedés.

2022. márc. 24. 21:07
 1/7 anonim válasza:
100%

Velem már megtörtént egy szeptember elsejei napon. Abban a pillanatban csak annyit tudtam kinyögni, hogy "ö", a buszsofőr megszeppenve rám néz, kinyitotta az ajtót, én pedig szó nélkül hátramentem. Annyira nem érdekelt a dolog, hogy meg se néztem, hogy koszos lett-e az öltönyöm vagy valami.

Mondhatni eléggé utolsó pillanatban értem oda a busz ajtajához.

2022. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy előfordult.

Közel 50 éves vagyok, 6 éves korom óta sokat buszozom mind a mai napig. Éltem Budapesten is, ahol sokszor jártam pl. a piros 7-essel csúcsidőben. Volt, hogy a nyílódó ajtó szorította oda a lábamat a lépcsőhöz. Volt, hogy a kabátomat csukták oda. Volt, hogy szabályosan neki kellett mennem a lépcsőn állóknak, hogy felférjek és utána csukódott rám az ajtó.


De látod, mindezeket túléltem, és most is itt vagyok. :-)

2022. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hátizsákomat harapta meg egyszer a metró.
2022. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer az akkori 82A buszra szálltam fel kissé késve , a lehető legrosszabb forgatókönyv szerint kívülről ragadt be a lábam az ajtók közè. Szerencsére észnél volt a vezér, így csak a haverok rohogese maradt , mint kellemetlenség.
2022. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én csak a sok öngyilkosjelöltön röhögök, akik képesek beugrani a záródó ajtókba. 😄
2022. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, egyik idős ismerősömet becsukta és húzta egy ideig maga után, súlyos sérüléseket eredményezve

(nem voltam ott, de kész horror a történet)

2022. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja.. vonat nagy sziszegéssel és bAAMM... bordatörésemett
2022. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!