Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » MÁV business váró a Keletiben?

MÁV business váró a Keletiben?

Figyelt kérdés

Ma este én és néhány barátom Intercityvel fogunk utazni. Az első osztályú menet- pót- és helyjegyünkkel elvileg jogosultak vagyunk bemenni a business-váróba. Itt van egy ingyenes kínálat, amit igénybe szeretnék venni. Én úgy gondolom, hogy egy szendvics és egy üdítő az, ami belefér, de egyik barátom szerintem kapásból kérne hármat minden ingyenes tételből. Korlátozva van hogy hányat lehet kérni és miből vagy gátlástalanul zabálhat a barátom? Megnéznek ha mondjuk kétféle szendvicset és egy üdítőt kérek?


[link]

[link]



2022. ápr. 12. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A leírás szerint nincs korlátozva a fogyasztás. De gondolom, ott kell megenni, nem tárazhatsz be, hogy majd a vonaton megeszed, megiszod.
2022. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Nem attól lesz valaki business váróba, osztályra való hogy ki tudja fizetni a jegyet... ahhoz neveltetés is kellene... viselkedjen a barátod és ne hozzon szégyent magára, rád, stb. Ez nem arról szól, hogy odamentek zabálni, disznóólat csinálni csak azért, mert megvettél egy jegyet.
2022. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs korlátozva, de ordenáré parasztság ilyen helyről magaddal vinni bármilyen ingyenes ételt, italt. Szóval ha betol 1 óra alatt 3 szenyát, az oké, de mondjuk ettől még nem lesz belőle üzletember, ha èrted mire gondolok :)
2022. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!