Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Dombóváron merre van a buszmeg...

Dombóváron merre van a buszmegálló?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom ez egy kicsit furcsa kérdés.. elsőnek inkább leírom a hátteret.


Április 29-én utazom a barátom ballagására Pécsre és elvileg a Máv felújítja a Budapest-Keleti pályaudvar és Pécs közötti részeket asszem így hát Dombóváron kell buszra átszállnom hogy eljussak Pécsig…


A 4-es vágányra érkezem be elvileg Dombóváron (ezt mutatja Elvirán) és a 4. vágánynál írja a buszmegállót is.. 5 perc van az átszállásra és félek hogy esetleg ott maradok mert nem találom meg merre van…


Ha esetleg valaki részletesen és normálisan leírja, hogy merre kell mennem átszállni azt megköszönöm!



2022. ápr. 19. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ennél a kérdésnél, az 5-ös válaszban leírtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..

Van ott googla utcakép linkt is.

Az állomás előtt állnak meg a buszok, ahogy kilépsz az ajtón rögtön ott állnak a vonatpótlók.

Nem kell kapkodni, van elég idő átszállni

2022. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az állomás előtti térről indulnak a vonatpótló buszok. Van idő átszállni, a buszok bevárják az esetleg késett vonatot is. No para.
2022. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!