Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonaton utaztál életedben?

Vonaton utaztál életedben?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Azert kíváncsi lennek az ilyen kerdesek hátterére. Lesz 10 valaszból 9 igen es 1xnem. Ezt vajon mire lehet felhasznalni vagy milyen szpontból releváns? 😎
2022. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

#11 valószínűleg csak kíváncsi az emberekre, hogy mekkora gyakorisága utazik vonaton, stb. Vagy ahogy a kulcsszavakban írja: közvélemény-kutatás

( Az a válaszadó vagyok, aki írta, hogy csak az utóbbi években, és csak évi párszor - habár pont tegnap utaztam vonaton, mert olyan helyre mentem ahová 2x átkell szállni, és oda vissza úgyhogy 6 vonaton is ültem :D )


De még mindig inkább ez, mint tavalyi napi 100 "Mikor lesz már online oktatás?" és társai kérdések. Ha egyszer-egyszer van egy ilyen, az még szerintem elmegy. Ha naponta feltenné, az már más lenne...

2022. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12: a kérdés semmiféle gyakoriságra nem utal... Csak a tényre, hogy valaki életében utazott-e már vonaton...
2022. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Jól látja #11, hogy ez így, egy rosszul megfogalmazott és/vagy értelmetlen kérdés.

A 9:1 arányról pedig annyit, hogy bizonyára sokkal nagyobb is lehet.

(pl. az én két nappal ezelőtti válaszom is eltűnt valahol a sinek között) :D

2022. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Utaztam már vonattal, de nem sokszor. 17/L
2022. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!