Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A mobiljegy alkalmazás jól...

A mobiljegy alkalmazás jól működik?

Figyelt kérdés
Most töltöttem le egy Mobiljegy nevű alkalmazást. Láttam ma a villamoson, hogy egy nő applikáción keresztül mutatta be a bérletét. Szegedi tanuló bérletet vennék. Jól működik, vagy vannak vele bajlódások? Többi kérdésnél olyat olvastam, hogy sokat frissít. Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. máj. 5. 17:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy a Simple by OTP lenne jobb?
2022. máj. 5. 17:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szó szerint az első naptól használom, amióta Budapesten lehet használni. Vonaton is, városi közlekedésben is. Nekem soha, semmi problémám nem volt vele. Nem azt mondom, hogy a rendszer a legokosabban van megoldva, vagy a lehető legjobb, de ami van, az működik. Annyi, hogy ha vonalkódot olvasol be vele, tényleg kell neki egy kb. 10 másodperc, hogy megjelenjen az ábra, de nekem ez még nem okozott gondot. Én szeretem használni.
2022. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól működik, bár Szegeden pont nem használom, mert ott a jegy drágább mobiljegyben, mint az automatából. Minden más városban olcsóbb, vagy ugyan annyi. Az az egy baja van, hogy nem működik offline, mármint a vásárlás nyilván nem, de a bemutatás se, ebből volt gondom már, mert a Diginek a kisföldalattin nincs térereje (a többi metrón van), leolvastam a kódot és nem jelent meg az ábra, az ellenőrnek meg hiába mondod, hogy nincs térerő. Meg persze nem szabad, hogy utazás közben lemerüljön a telefon és/vagy elfogyjon az adatkereted. De ha ezekre figyelsz, illetve van térerő is, akkor jól működik.
2022. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
kedves előző, nekem is előfordult, hogy nem volt térerő, akkor rányomtam a "Részletekre", és akkor előjön a vonalkód, amit az ellenőr le tudott olvasni a saját eszközével.
2022. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ez oké, de itt érvényesíteni se sikerült. Úgy oldottam meg, hogy leolvastam a kódot, majd gyorsan vissza a lépcsőhöz, mielőtt timeoutol, ott még bejött a felszíni hálózat, megjelent az ábra és úgy mentem vissza az ellenőrhöz, hogy nem hagytam elsötétülni a telefont. Elfogadta. Bérlettel, napijeggyel azt is meg lehet csinálni, hogy előre benyomod a metróállomást, nem utazok annyit, hogy megérje. Főleg Volánbuszozok, de az a bérlet se éri meg, irreálisan drága, 38 jegy ára a bérlet, azaz minden nap menni kellene oda-vissza, hogy megérje. Annyit meg nem megyek.
2022. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!