Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 2-es villamos utazásilag...

2-es villamos utazásilag mennyire biztonságos ?

Figyelt kérdés

Hajnalban,reggel,napközben,este.

Kinek mi a tapasztalata ?

Boráros tér és a Lánchíd között közlekednék vele.

Illetve, ha valakinek van más útvonala ami szerinte jobb akkor azt is szívesen megírhatjátok.



2022. máj. 8. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Maga a Boráros tér elég mordor.

Amúgy a 2-es villamos nem gáz, leszámitva a brutál tömeget.

Ha a 4-6-on mersz utazni, akkor jó lesz a 2-es, ahhoz képest egy panorámás szanatorium

2022. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

A cenelec iso en 50126-nak megfelelő biztosítóberendezések vannak, en 50129-nek megfelelő elektronikával, és en 50128-szerint programozva.


Tehát ugyanolyan biztonságos a közlekedés vele, mint bármely másik európai kötöttpályás járműnek.

2022. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
*járművel
2022. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalban es reggel leginkabb olyanok mennek vele, akik meloba mennek. Regen jartam azzal, kb 5 ora kornyeken reggel, nem volt veszes. (Boraros terig mentem vele kb a Szechenyi tertol.)

Azota egyes villamossal es az 51-essel jarok, egyik sem epp normalis kornyekekek kozlekedik, de soha nem volt probelma. Igazabol mindegyik jarat olyan, hogy akarmelyikre felszallhat barmikor valami balhes arc. Ki tudja hanyszor utaztam mar egyutt olyan alakkal aki elozo nap kinyirt valakit a gettoban, de ezek sem olyanok, hogy minden nap minden helyzetben balhezni akarnanak szerencsere.

2022. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Baleset nagyon ritka. Személyi sérülés még ritkább.

Közbiztonság szempontjából nem rosszabb bármelyik budapesti járatnál. Nyilván zsebtolvajok, kötekedő részegek lehetnek. De nem fognak megkéselni, megerőszakolni vagy ilyesmi.

2022. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A "problémás" alakok reggel még alszanak. Én 2-sel gyakran járok haza késő este/kora éjszaka a MÜPÁ-ból, a tömegtől eltekintve nincs kellemetlenség. Egyébként a tömeg bizonyos fokig visszatartja a balhésutasokat.

F 67 év, 166 cm., 52 kg.

2022. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jegyellenörök milyen gyakran vannak ?
2022. máj. 9. 20:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran találkoztam velük, de az utóbbi 2 évben nem jártam arra, nem tudom most mi a helyzet.
2022. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Mist esik le. Te arra gondoltál, hogy bliccelni mennyire biztonságos?
2022. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Kiktől félsz?
2022. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!