Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten hol lehet átszálló...

Budapesten hol lehet átszálló jegyet venni? És mennyibe kerül? Illetve hányszor lehet felhasználni egy napon?

Figyelt kérdés
Olvastam más kérdezőnek ajánlották a metróval való közlekedés miatt. De nem budapesti vagyok. És mindenképpen a déli pályaudvarról mennék metróval.
2008. dec. 18. 17:49
 1/8 anonim válasza:
az aluljároban , mielőtt a metronál a mozgo lépcsőn lemennél lesz kasszás/árus és nála kell kérned! én ott szoktam venni , de én sem ott lakom ugyhogy más helyet nem tudok! de ott biztosan kapsz! és még érdeklődni is tudsz
2008. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

előző válaszoló vagyok! hova szeretnél eljutni a déliből ?

amm ott lemész és táblák jelzik hol van metró nem bonyolult

2008. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jegy- és bérletpénztárakban kapsz ilyent. Nekem bérletem van, de a www.bkv.hu weboldalon rajta van, hogy mennyibe kerül egy ilyen, és hogy pontosan mire jó.
2008. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A déliből a keletibe szeretnék átjutni. De többen is javasolták azt, hogyha átszállójegyet veszek, az csak egy darab, ha a vonaljegyet választom, akkor pedig kettő kell.
2008. dec. 19. 17:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen a válaszaitokat!
2008. dec. 19. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
A Déliből a Keletibe nem is kell átszállni. 1 metro, 1 jegy. Felszállsz a Déliben, leszállsz a Keletinél.
2008. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1× használható 420 ,- bárhol lehet veni ahol a többi jegyet
2008. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2008. dec. 21. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!