Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az M3-as metrón a Kálvin...

Az M3-as metrón a Kálvin téren jelenleg alkalmaznak fordító brigádot?

Figyelt kérdés
Emlékszem, a Nagyvárad téren úgy volt még mikor a déli szakasz volt lezárva, hogy a metróvezető kiszállt, elől hátul beszálltak a fordítók, és ők hozták vissza a másik peron mellé a metrót. Ezidő alatt a metróvezető átsétált a másik peron elejére ahonnan majd indult vissza. Ez a Kálvin téren hogy néz ki jelenleg? Ott is elől hátul fordítók veszik át a metrót a metróvezetőtől és viszik tovább a Deákra majd hozzák vissza?

2022. máj. 15. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap voltam ott, nem szállt ki a vezető. Kiszálltunk, a metró üresen tovább ment, majd nem sokkal később megjelent a másik vágányon.
2022. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem illik egy kérdésre válaszként újabb kérdést feltenni, de felmerült bennem és szorosan ide tartozik:


Van egyáltalán vágánykapcsolat a Kálvin téren?


Eddig úgy rémlett, hogy nincs. Vagy a közelmúltbeli felújításkor építették ki?

2022. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van fordítóbrigád, csak a Deák téren vannak, ott történik a vonatok első - hátsó fordítása hétköznap, csúcsidőben.

Csúcsidőn kívül a járművezető fordítja meg a vonatot a Deák kihúzóban.

Üdv!

Egy metróvezető.

2022. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkit felpontoztam.
2022. máj. 15. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!