Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érvényes a BKK bérletem...

Érvényes a BKK bérletem Budaörsön?

Figyelt kérdés

Szeretnék kimenni Budaörsre, de nem tudom, hogy a havi felsőoktatási BKK bérletem meddig érvényes területileg. Amikor legutóbb voltam, bemondták az egyik megállónál, hogy innentől nem érvényesek a bérletek, így gyorsan lyukasztottam egy jegyet, de a BKK honlapján azt írják, hogy 1-99 járatok vonalán érvényes, ami nekem van (40 -es busz visz ki). Kell jegyet vennem ahhoz, hogy ki- és visszajussak?

Esetleg tudok a 300 Ft-os jegy helyett távolsági (10km-es) jegyet venni?



2022. máj. 20. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a Budapest berlet a Felsőcsatár utcaig érvényes, onnan kiegészítő jegyet kell venni, amit az automatákban megtalalsz környéki helyközi jegy néven talán, 250 ft asszem, általában a fokepernyon a jobb oldalon van ilyen hogy "helyi kedvencek", ott ott lesz valószínűleg mivel sűrűn vasarolnak belőle ott helyben (gondolom)
2022. máj. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, és visszafelé is vedd meg akkor már, mert nem minden megállóban van automata Budaörsön, az a tuti
2022. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Budapest határáig jó az, onnan kiegészítő jegy kell a buszra.
2022. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"de a BKK honlapján azt írják, hogy 1-99 járatok vonalán érvényes, ami nekem van (40 -es busz visz ki)."


A honlapon ezt írják:

"[...] Budapest közigazgatási határán belül az 1-99, 101-299, 900-999, M1, M2, M3, M4, H5, H6, H7, H8, H9, D14 vonalakon, [...]".

Budaörs már Budapest közigazgatási határán kívül van.

2022. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!