Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egerből hogyan lehet eljutni...

Egerből hogyan lehet eljutni a Hungaroringre F1-re?

Figyelt kérdés
Mivel érdemes? Busszal/vonattal? Melyik járatra, honnan hová stb. Életemben először megyek majd a szabadedzésre, és a megközelítésre volnék kíváncsi.

2022. jún. 12. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapest felöl a Gödöllői HÉVvel szoktam menni, Szilasligetig és onnan gyalok 40-45 perc. az 5-ös 6-os kapuk. Hova szól a jegyed?

Egerből vonattal átszállás nélkül tudsz menni Gödöllőig, onnan meg HÉV Szilasligetig. Versenyhétvégén be van sűrítva a HÉV, egymást érik a szerelvények.

Ott egy térkép a megközelítésről:

[link]

Remélem jól osztottam meg és nyilvános :D Még évekkel ezelőtt csináltam, lehetnek benne hibák. (az új lelátó nincs is benne)

2022. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ooo köszi szépen! lenne még pár kérdésem, ha nem gond felveszem veled a kapcsolatot privát üzenetben :D
2022. jún. 12. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam privátra válaszolni, de most kivételt teszek.

"Szia, a kérdező vagyok. Néztem ilyen utazástervező appokon, hogy hogyan is lehet, de vonatról busz átszállásig, minden van. Meg elmegy a busz Kerepesre ezzel megkerülve Mogyoródot.. az nem kevés idő. Gold 3 jegyem van."


Kerepesről is be tudsz gyalogolni. Ugyanarra, Szilasliget felé kell menni. Kicsit messzebb van, de megoldható. Folyadék legyen nálad! Üveg palack és kés, stb viszont ne, azt elveszik. Durva meleg szokott lenni a falu és a pálya közti mezőn ahol át kell menni, és rohadt nagy por, legyen mivel leöblíteni.

A gold3-hoz a 6-os a legjobb kapu, de az 5-ös is jó. Érdemes elbóklászni a pála hátsó része felé is, végig van széles út. Arrafelé is vannak wc-k kirakva, az nem annyira zsúfolt rész. Szoktak lenni taxisok akik kivisznek a pályához, de biztos drágák. De egy kérdést megér, hogy ne kelljen 40 perces gyalogolni. Időben nem sokkal több, mert ilyenkor rengeteg ember és autó van arrafelé, úgyhogy nem lehet száguldozni. Nem kell félni, nem fogsz eltévedni, mert ilyenkor minden is az F1-ről szól arrafelé, mindenki tudja merre kell menni és csak követni kell a tömeget! :)

2022. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha, akkor nem visz hév egyenesen gödöllőről szilasligetre?
2022. jún. 12. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:
De, leírtam hogy visz :D
2022. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!