Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Győri buszokon mikor találkozt...

Győri buszokon mikor találkoztatok utoljára ellenőrrel?

Figyelt kérdés
Én utoljára kb 4 éve láttam ellenőrt egy kettes járaton, de azóta semmi.

2022. jún. 20. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Én még soha az életben! Mondjuk nem is jártam még Győrben egyáltalán. :)
2022. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Tegnap
2022. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
4 éve,mondjuk csak 2 hónapja megyek busszal mindenhova
2022. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Mert biztos 4 éve nem utazol.


Debrecenben a DKV járatokon mindig össze lehet futni ellenőrrel, de miért is ne, elvégre a munkájukat végzik. Csak azokat foglalkoztatja az "ellenőrrel mikor találkoztál" stb. téma, akik bliccelni szoktak, vagy terveznek. Aki tisztességesen megveszi a jegyet vagy bérletet annak mindegy, hogy hol mikor van ellenőr.

2022. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem 4 év alatt utaztam csak nem olyan gyakran ,de egyszer sem jött ellenőr. Egyébként 20 év alatt is 3-mal találkoztam összesen,pedig sokszor mentem olyan busszal amit azért sok ember használ.

De egyébként amilyen szerencsés az ember úgyis akkor jön, ha nincs jegyed és még le is szállít

2022. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4


4 éve járok gimibe és suli időben minden nap legalább kétszer buszozok, oda és haza. Mindig volt bérletem, bár néha kidobott pénznek érzem, hiszen a buszsofőrök 95%-a nem hogy nem kéri, de meg sem nézi, amikor felmutatom.

2022. jún. 21. 00:27
 7/7 anonim válasza:
Én egyszer az 1-es buszon.
2022. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!