Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vakáció bérletethez milyen...

Vakáció bérletethez milyen egyéb pótjegy kellhet vennem ha utazok?

Figyelt kérdés

Vakáció bérletet szeretnék váltani, ami ugye a 2. Kocsiosztályra szól és gyorsvonati pótjegy váltása alól mentes. Viszont azt nem tudom, hogy milyen egyéb pótjegyek vannak amiket váltani kell ez a bérlet mellett ha például gyorsvonattal utazok?

Helyjegy esetleg? Vagy még miket kell?



2022. jún. 23. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

itt midnen le van írva

[link]

2022. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, elről az oldalról néztem ki minden infót de ott erről csak annyi van, hogy

"A bérlettel nem kell váltani gyorsvonati pótjegyet sem, arra viszont figyelni kell, hogy a többi feláras vonat csak az adott vonatra érvényes felár megváltása mellett vehető igénybe."

Egy szó sem esik itt a helyjegyről például, hogy kell-e, és azt se értem milyen egyéb feláras vonatok lehetnek. (nem sűrűn utaztam eddig egyéb feláras vonattal, ezért bocsánat ha hülyeséget kérdezek, csak nem szeretnék úgy járni, hogy megbüntetnek, mert nem vettem valamilyen kiegészítő jegyet az adott vonatra)

2022. jún. 23. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!