Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bunkók a buszsofőrök?

Bunkók a buszsofőrök?

Figyelt kérdés
Nem köszönnek, ott állok a busumegállóban integetve, és nem áll meg(2x is) , rosszul adnak vissza(direkt), flegmán néznek, és még sorolhatnám. Nálatok is ilyenek?

2022. jún. 30. 22:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
rám mindig mosolyognak és köszönnek, de biztos szar kedvük lehet 40 fokos melegben egész nap ülni és vezetni.
2022. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem bunkók. Van köztük bunkó, de a feltett kérdésedre a válasz a nem.
2022. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

A buszmegállóban integetés azt jelenti, hogy mehet tovább, nem őt várod.

Sok a bunkó sofőr, de szerencsére akad még olyan, akik emberileg nagyon ott vannak!

2022. júl. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, kell egy különleges lelkivilág ezt a szakmát űzni.

Nekem csak CE van meg, gondolkozom a D-n, de nem tudom, bírni fogom-e.

Sok kamionos kolléga vissza nem menne buszosnak, mert emberfóbiájuk lett.

2022. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De arrafelé csak az az egy busz jár, és tudja, hogy rá várok
2022. júl. 1. 12:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem mindegyik, de rengeteg bunkó közöttük. Pl Bp-n van olyan sofőr, aki mindenkivel kötözködik. Az első ajtós felszállásnál hiába mutatja valaki a bérletét, még rákiabál, hogy annyi idő alatt ő nem látta és addig nem indul el, míg nem mutatja meg újra. Aztán volt olyan is, hogy szinte üres éjszakai buszra nem engedte fel szájkendővel a kutyát, mert szájkosár kell. Volt, hogy nem tudott visszaadni és ezért mondta az utas, hogy gyorsan vesz egy jegyet a szomszéd automatából, várja meg. .. Erre ő mondta, hogy szó sem lehet róla, nem várja meg és gyorsan becsukta az ajtót, elhajtott és a következő megállóban a menetrend betartása érdekében várakoznia kellett

(csak 30 percenként jár az a busz) Vannak ilyen frusztrált sofőrök, akik királynak képzelik magukat

2022. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 ahogy mondani szokás, a kamionos és a buszos között az a különbség, hogy utóbbinál pofázik a rakomány. :)
2022. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Akkor meg a fenének integetsz neki? Lehet tényleg azért nem állt meg, mert azt hitte, hogy nem buszra vársz.

2022. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azért integettem, mert láttam, hogy nem vett észre, és nyomta a gázt.

Csak a második ilyennél integettem ,az elsőnél nem, akkor SEM állt meg

2022. júl. 2. 10:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem néhányukat pszichésen megterheli a munka. Rengeteg emberrel találkoznak nap, mint nap, vadidegenekkel, ráadásul a vezetésen kívül sok dologra kell figyelnie és koncentrálnia. A bunkó stílus talán egy rövidre zárás lehet a részéről, hogy nem ér rá, haladni akar, stb.


Ha úgy állsz a buszmegállóban, hogy fel kellett volna vennie, akkor azt rögtön jelezném az ügyfélszolgálatnál. Olyan nincs, hogy van hely még a buszon és otthagy.

2022. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!