Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bankkártyával lehet fizetni a...

Bankkártyával lehet fizetni a a kalauznál, ha jegyet akarok venni?

Figyelt kérdés
Automata és pénztár nincs ott, ahol fel akarok szállni, a telefonom pedig mindjárt lemerül, így az online jegy is kétséges 😅

2022. júl. 1. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet!
2022. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen.
2022. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én a büntit is úgy fizettem.
2022. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, de 300 Ft alatt nem szeretik. Persze ha ragaszkodsz hozzá engedik, mert muszáj nekik, de húzzák a szájuk.
2022. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

"de húzzák a szájuk"


Miért? Nekik mennyivel lesz rosszabb?

2022. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 bár nem vagyok otthon benne, de gondolom kevesebb jutalékot kap. Ismerek olyan bizniszt, ahol a szolgáltatást elvégző jutalékot kap érte, de ha az ügyfél bankkártyával fizetett kevesebbet kap, mert annak a díját levonják belőle, míg ha készpénzzel fizet, megkapja a teljeset.
2022. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs kevesebb jutalék bankkártyás fizetés miatt, egész egyszerűen van jegyvizsgáló, aki nem szeret macerálni vele, főleg idősebbek és sajnos sok múlik az adott vonalon elérhető térerőn is.
2022. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!