Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most először veszek online...

Most először veszek online BKV bérletet. Mi történik ha például lemerül a telefonom, nincs internetem?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy pótdíjat kell fizetni ha nem tudom felmutatni. Mekkora ez az összeg?

2022. júl. 2. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mintha nem lenne jegyed.
2022. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nyilván ha bemutatód a bérleted később a BKK irodában akkor nem a 8ezres pótdíjat kell kifizetni vagy amit adnak, hanem olcsóbb, nem?
2022. júl. 2. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb, ha nem lemerült telefonnal utazol.
2022. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell pótdíjat fizetni. Az ellenőr odaadja a csekket, de azzal besétálsz bármelyik ügyfélpontba, bemutatod a bérletet és némi eljárási díj fejében törlik a pótdíjat, pontosan úgy mintha a papírbérlet otthon maradt volna.
2022. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikorr velem volt ez 9 éve akkor a havi és félhavi bérletek esetén 2000 Ft, a havinál hosszabb érvényességű bérleteknél 1000 Ft volt a díj. Tudtommal nem emelkedett.
2022. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

nem ismerem ezt a bkv-s alkalmazást


De szerintem ha veszel jegyet, bérletet akkor kapsz erről valami email-es visszaigazolást gondolom.


Na azt elmented és ha a telefonodon nincs net akkor ezt az elmentett kpet mutatod meg az ellenőrnek

Ez igy nem jó?

2022. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kód bemutatásához nem kell net, a QR kód megjelenik és azt le tudja csipogni. Metrós és első ajtós felszálláshoz, meg az egyszer használatos jegyek érvényesítéséhez kell net - ezzel szívtam már, mert a Diginek nincs térereje a földalattin, így hiába olvastam le a vonaljegyet, nem érvényesült, szerencsére nem jött ellenőr.
2022. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában kis könyörgés ellenében elhiszik, hogy lemerült a telefonod. Ha mégsem, akkor az első két alkalommal 1000ft-ért, utána 2000ft-ért tudod utólag bemutatni a bérletet bérmely BKK ügyfélközpontban.
2022. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2000 az utólagos bemutatás. 1000 Ft akkor ha hosszabb mint havi.
2022. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!