Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten Kelenföldön hol...

Budapesten Kelenföldön hol van a kijelző amin látom, hogy merről indul a vonatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit parázom, hogy lekésem a vonatom ha utazok pedig 1 órám lesz átszállni Kelenföldön majd.. Vidéki vagyok de rendszeresen utazom, mindig a Keletiben szállok át de most vágányzár van így kénytelen vagyok Kelenföldön átszállni.. Egyszer voltam ott teljesen elvoltam veszve és sehol nem láttam kiírva vonatokat, csak megkérdeztem valakitől aki pont ugyanarra ment amerre én.. szóval valaki eltudja mondani hogyan találjam meg majd magamtól a vágányom..? Picit béna kérdés de mindig izgulok az ilyesmi miatt! Előre köszönöm a válaszokat:)

2022. júl. 11. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aluljáróban. Óriási képernyő, kiüti a szemed
2022. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lattam tenylegesen🤣 egy kicsit pontosabb leiras?
2022. júl. 11. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De hogyhogy nem vetted észre??? Minden vágányról le tudsz jönni lifttel vagy mozgólépcsővel a metrós aluljáróba, és ott vannak a hatalmas képernyők!
2022. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol...
2022. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt még láthatod is az aluljáróban a két nagy "kivetítőt". De van az oldalfalakon is!!!


[link]

2022. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, ha valaki a régi aluljáróba megy be , az bizony csak annak bejáratánál talál lapozós táblát , az aluljáróban nem.


Kérdező, mindenképp a tágas, új hatású aluljáróba menj le, ahol a metró is található . Ott van rengeteg menetrendi összesítő kijelző , ahogyan az összes vágány feljaratanal is van kijelző.

2022. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Aluljáróban.
2022. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!