Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen vonat megy Balaton...

Milyen vonat megy Balaton Zamárdira a Déli pályaudvarról? És mennyibe kerül a jegy?

Figyelt kérdés
Próbáltam megnézni, de analfabéta vagyok ehhez, kérlek segítsetek.

2022. júl. 13. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Máv alkalmazásba beírod és kiad róla mindent. 2500-3000 ft a jegy kedvezmény nélkül és időtől függ hogy melyik vonat megy.
2022. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
2022. júl. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Mivel nem Balaton Zamárdi vagy Balatonzamárdi az állomás neve, hanem Zamárdi vagy Zamàrdi felső, így nem csoda , hogy nem boldogultál.


A mavcsoport.hu oldalon vagy a MÁV alkalmazàsban találod a menetrendet és ugyanitt jegyet is tudsz venni.


Főszabályként minden óra :35 perckor megy TÓPART vagy BALATON InterCity a Déliből Zamárdin át Nagykanizsára, Keszthelyre, de páros óra :05 perckor van DÉLI>PARTI InterRégió vonat is. 21:35 után és 6:05 előtt pedig BAGOLYVONAT és S35 vonatok közlekednek néhány óránként.

2022. júl. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

MIhez vagy analfbéte? Beírni két álomásnevet és egy dátumot? Tán fidesz szavazó vagy? :D

[link]

2022. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget

Most már megvan amit kerestem

2022. júl. 13. 17:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!