Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben, az ország második...

Debrecenben, az ország második legnagyobb városában miért nincs normális tömegközlekedés?

Figyelt kérdés
A villamos vonalak még úgy ahogy működnek amikor épp nincs karbantartás, vagy baleset, de a buszközlekedés teljesen kiszámíthatatlan és egyébként sem jók az útvonalak. Ráadásul az utóbbi időben teljesen lecsökkentették az amúgy is röhejesen alacsony járatszámot és még rosszabb kevesebb embernek megfelelő útvonalakat jelöltek ki.

2022. júl. 18. 11:53
 1/8 qkker1 ***** válasza:
87%
Kérdezd a város polgármesterét!
2022. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Hát, Miskolchoz képest Debrecenben teljesen jó a tömegközlekedés...
2022. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

A villamos és a troli közlekedés kifejezetten jó Debrecenben!

A buszokkal kapcsolatban nem tudom, mert nem járok busszal.

Azt tény, hogy sok járatot most a Nyugati kiskörútra tereltek, ahol a kutya sem fogja igénybe venni - gondolom.

2022. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es, hát Budapesthez képest röhejes Debrecen tömegközlekedése, de szerintem találunk Debrecen méretű várost is Európában, ahol ezerszer jobb a tömegközlekedés.
2022. júl. 18. 12:16
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as, ha megnézel egy busz közlekedéssel kapcsolatos közösségi postot, ott csak elégedetlenkedő kommenteket találsz tömegével. Mellesleg a troli közlekedés nagyjából felesben busz közlekedésnek minősül mivel ilyen arányban nem működik a troli hálozata.
2022. júl. 18. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Én leszarom a közösségi posztokat, és a saját tapasztalatom alapján a saját véleményemet mondtam el! Sajnálom/leszarom ha neked ez nem tetszik!

3-as voltam.

2022. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
97%

Mondjuk a debreceni tömegközlekedést bármiben is pesthez hasonlítani.....10éves pistika szint.

Egyébként meg debrecen tömegközlekedése kifejezetten jónak számít,az hogy neked nem tetszik az egy dolog,de ettől még nem lesz automatikusan szar.

2022. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
45%
Nincs biciklid vagy nem tudsz sétálni? 😅
2022. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!