Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesti metronal a reggeli...

Budapesti metronal a reggeli zsongas utan mely jaratok mennek a kocsiszinbe?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki tudja, hogy a rush hour utan mely (hanykor indulo) szerelvenyek mennek a kocsiszinbe? Nyilvan ha ott kikisernek, nem ellenkezek de egy elmeny lenne :DD

2022. júl. 29. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tudni bejutni, mert a kocsiszíni meneteket mindig teljesen átnézik a biztonságiak és a vezető.
2022. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mi ez a sok hülyegyerek mostanában, akik be akarnak surranni a remizekbe meg a kihúzókra? Ez valami új dili? Ettől lesztek menők, vagy ennyire unatkoztok és nem tudtok értelmes elfoglaltságot találni magatoknak? Szánalmasak vagytok...
2022. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek, csak most koltoztem budapestre es elbuvolonek tartom, milyen osszetett a kozlekedesi rendszer itt budapesten. Korabban egy kis faluban laktam es ott alig jart meg busz is.. de a budapesti tomegkozlekedes egyszeruen elbuvolo 😃
2022. júl. 30. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Cseréljünk. Én pont nyugalmas falura vágyom. Ez a város megeszi az ember lelkét.
2022. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"nyugalmas". te se voltál még falun. :D hajnali 5-kor kakas, kutya, fűnyíró, kalapács, fúró, traktor. bármelyik külső kerület nyugodtabb a vidéknél
2022. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Végülis az utasszállító vonatok menetrendje nyilvános, ki tudod számolgatni a vonatok fordulóit és ahol több a beérkező vonat az Örsre, Mexikói útra, mint az induló, ott lesznek a kiálló menetek. Ha ügyes vagy, vonatra pontosan ki tudod számolni.
2022. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!