Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az Örs vezér terén mi van a...

Az Örs vezér terén mi van a második vágánnyal?

Figyelt kérdés

Az M2-es metró végállomásán, az Örsön mostanában az első vágányra és a tárolóra mennek a metrók. Az oldalsó tárolóra eddig csak akkor láttam metrót menni, ha a másik két vágány közül egyik sem volt szabad.


Van ennek valami oka?


2022. aug. 19. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal semmi, használják.


A kocsiszínbe tartó vonatokat szokták a 3. vágányra járatni.

2022. aug. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha volt, akkor átmeneti zavar lehetett. A második válasz a megszokott.

De amit te írsz, olyan nincs. Ha mindkét vágány foglalt, akkor megállj jelzést kap.

A harmadikra kivinni a Pillangó után tudják csak, ha jól figyelem a váltókat. Értelme sincs, mert utascsere ott nem lehetséges.

2022. aug. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer vitt a vonat pár éve a 3. vagányra. Meg is lepődtem rajta. Gyerekkoromban soha nem értettem, hogy miért nem oda állnak a kialló szerelvények. Beállt az 1-2-re, és bemondták, hogy ne szálljanak fel, mert kocsiszínbe megy. Valami gond lehetett a 2. vagánnyal, ha rendszeresen a 3.-ra jaratták a szerelvényeket.
2022. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
#2: Ki tud állni a váltókörzetből a 3.-ra, nem kell a Pillangónál vagányt váltania.
2022. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mikor voltál gyerek, de kezdetekben nem volt harmadik vágány. A friss légifelvételeken én nem látok olyan váltót, amin ki lehetne vinni a harmadikra.

[link]

De ha tévednék is ebben, a lepontozás érhetetlen (a 79-80%-al elvagyok, nem azért).

Arra a keskeny peronra nem lehet beszálló utasokat terelni. Ha a másik két vágány telítettsége miatt vinnének oda ki szerelvényt, akkor az üresen indulna vissza? Ne bomoljatok már!

2022. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor csak nekem volt szerencsém hozzá, hogy az elmúlt három napban mindig az első vágányról indult a metróm és visszafelé pedig a harmadikra állt be :))
2022. aug. 20. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
#5: A 80-as években voltam gyerek, akkoriban 3. vágányt abszolút nem használták.
2022. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!