Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nagyvárad térre mostanában,...

Nagyvárad térre mostanában, hogy jutok el metróval Köki felől?

Figyelt kérdés

Évente párszor metrózok. Péntek mennék. Már nem tudom követni mikor hogy közlekedik. Megáll-e a metró most a Nagyvárad téren? Ha nem akkor kb. mikor fog és mivel jutok el oda most. Köki felől. Hallottam volt olyan időszak, hogy másik pótlóbusz ment a Nagyvárad térre. Ha most is az megy, akkor hányas busz? Hol kell rá felszállni? Kökitől bármelyik pótlómegálló? Ha csak a Népligetnél lehet felszállni rá, akkor hol? Kettő megálló van a Népligetnél a Nagyvárad tér irányába. Az egyik a Planetárium környékén, a másik a Könyves Kálmán Krt/Üllői út kereszteződés felé. Melyikből megy az a busz a Nagyvárad térre?

Hogy jutok majd vissza a Nagyvárad tértől a Köki irányába? Visszafelé hol kell most átszállni? A Google térkép útvonalterve nem hajlandó átszállást jelezni a Nagyvárad téren, már elszórakoztam vele egy órát.

Igaz az, hogy este 9-től az egész M3 szakaszon pótlóbusz jár most is? És az megáll a Nagyvárad térnél? Napközben megyek majd arra, csak azért kérdezem, hogy tudjam.



2022. aug. 25. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
2022. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez a 100 az 1-ben kérdés…


A Nagyvárad térnél nem all meg a metró. Népligetnél szállj át az M30 jelzésű buszra, ez a pénzverde elől indul, táblák , padlómatricák vezetnek oda, de úgy is írhatom , hogy a metróból kilépve jobbra előre kell tartanod és az 1-es villamoshoz vezető lépcső utáni lépcsőn kell a felszínre menned. Visszaúton kb ugyanott szállsz fel, ahol leszàlltál.


Este 9 után és hétvégén pedig az M3 pótlóbusz közlekedik Köki - Göncz között, megáll a Nagyvárad téren is.

2022. aug. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!