Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek a BudapestGO...

Mi a véleményetek a BudapestGO applikációról?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utazástervezője hasznos tud lenni, de én inkább az indulásokat és a valós idejű járműpozíciót nézem benne. Nem rossz app, a megjelenése óta sok hibát javítottak. Viszont még mindig lassú, pl. ha a bérletem kell megnyitnom, lassan tölt be, bár erre jó a widget. Ha bérletet akarsz venni, még mindig a Mobiljegy appot használom, mert sajnos mindegyik másik lassú. Néha indokolatlanul kiléptet és az ellenőrnél tök égő, hogy megváratom és előtte kell bejelentkeznem.


DE, ez az utazástervező európai színvonalú, nagyon korszerű, csupán vannak gyerekbetegségei. Más városok appjai meg sem közelítik a BudapestGO teljesítményét!

2022. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Baromi jó az utazástervezés a járművek helyzete, várható érkezési ideje. Jegyet még nem tudtam venni viszont online, de az a gagyi, kínai okostelefonom hibája is lehet. Éltem másfél évet Belgiumban, barátibb, pontosabb és gyorsabb, mint az ottani app. (Pont, ahogy a budapesti tömegközlekedés a hibái ellenére is kenterbe ver nagyon sok világvárost.)
2022. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassan tölt be, nehéz rányomni a megállóhelyekre, főleg ha épp egy busz is bent áll. Jobb volt a futár app ilyen szempontból. Jegyet még nem próbáltam rajta venni és szerintem nem is fogok, mert egyszerűbb a papír alapú jegyet előkapni és mutogatni. Az hogy net nélkül nem lehet mutogatni a bérletet, szerintem abszurd.
2022. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
#3 a bérlet/jegy kódja internetkapcsolat nélkül is bemutatható.
2022. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2022. aug. 29. 11:53
 6/8 anonim válasza:
49%

Nekem jónak tűnik, de nem használom, nincs nagyon rá szükségem.

Utazásokat Google Mapsben tervezek, bérletet meg Simple-ben veszek. Mindkettő már eleve rajta volt a telefomon más okokból, úgyhogy nem nagyon láttam különösebb okot használni.

2022. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hiányolom belőle az előzmények funkciót. Ha kilépek az utazástervezőből (mert mondjuk rákeresek az egyik viszonylatra), akkor utána nem tudom visszahozni az útvonaltervet. A Futárban akár hetekkel ezelőtti keresést is meg lehetett jeleníteni.
2022. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%

Miért pontozott le mindenki?

6-os voltam, és csak annyit írtam, hogy letöltöttem, véleményem szerint jó alkalmazás, de nekem személy szerint nem volt rá szükségem.

2022. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!