Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van itt olyan aki rendszeresen...

Van itt olyan aki rendszeresen vesz bérletet a BudapestGO applikációban? Jobb mint a papír alapú?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy fél éve elektronikusan váltom a bérletem. Eleinte a Mobiljegy appban vettem, majd kb. két hónapra áttértem a BudapestGO-ra. Most nem tudtam megvenni az ehavi bérletem, mert ismeretlen hiba miatt nem tudtam kifizetni, szóval visszatértem a Mobiljegyre. Alapvetően úgy gondolom, ha Budapesten közlekedsz, a BudapestGO egy olyan app, amire mindenképpen szükséged van. Látod az indulásokat, a járművek helyzetét, megkeresheted a megállókat. Ha fontos neked, hogy minden egy helyen legyen, vedd meg a BudapestGO-ban a bérleted. A telefonod mindig nálad van, én viszont a pénztárcámat el szoktam hagyni. Ha van neted, hogy elsőajtósra szállj, akkor szerintem tök jó, nem annyira körülményes, mint sokan mondják. Ha nem fontos, hogy kompakt legyen, inkább vedd meg a Mobiljegy appban, azt azok üzemeltetik, akik a rendszert is, nos az lényegesen gyorsabb. De a legegyszerűbb a papíralapút venni.


Én azt szoktam mondani, hogy “környezetvédelmi és innovációs” okokból veszek mobiljegyet, 1.) hogy ne kelljen minden hónapban újabb papírfecnit kidobni, illetve 2.) hogy lássák, van rá igény és tegyenek érte, hogy egyszer mégjobb legyen az “elektronikus jegyrendszer”.

2022. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Engem az állandó kódolvasgatás elriaszt, sokkal egyszerűbb felmutatni a fecnit, mint telefont nyomkodni, várni néha az adatkapcsolatra, miközben már nyomulnának fel mögötted. Nem gördülékeny.
2022. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 ezen mondjuk a BudapestGo widgetje segít, úgy valamivel gyorsabb. A Mobiljegy app meg megnyitva és végignyomogatva is gyorsabb mint a BpGo.. De reméljük, egyszer ez a kódolvasós őrület is lefut, na meg a per a Rigo rendszer pályázatának nyertesével és akkor egyszer lesz normális jegyrendszerünk..
2022. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szép napot nektek!
2022. aug. 29. 11:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!