Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik debreceni helyijárat...

Melyik debreceni helyijárat visz el engem az...?

Figyelt kérdés
Olajfa u.-ra. Nem nagyon értek az ilyne helyijáratokhoz, nem vagyok úgy jártas Debrecenben sem, és melyik helyijárat visz vissza a nagyállomás felé?

2022. szept. 17. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az indulási pont? Mert így neten sem tudom megnèzni neked.
2022. szept. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Nagyállomástól.

Legalábbis gondolom, ha oda akar visszamenni.

2022. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a nagyállomásról/nagyállomásra a 30-as busszal kell menned, de attól függ, hogy az Olajfa utca melyik részére kell menned, mert ugyanígy a 18-as és a 48-as busz is megteszi, annyi, hogy visszafelé irányban a 18Y jelzésű (és a 48-as) jön, de a lényegen nem változtat
2022. szept. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Nagyállomástól igazából az Olajfa Csarnokhoz szeretnék eljutni, mivel gyülekezetbe járok csak eddig mindig vittek, de most ugye ők nem érnek rá úgy és el szeretnék menni így is a gyülekezetbe.
2022. szept. 17. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor a 30-as busszal menj, ahogy nézem, annak a megállójától csak pár méter a hely :)
2022. szept. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Aha, agymosott hitgyülis, gratulálok. Annyi esze sincs, hogy megnézze mivel mehet oda, na ezek a legjobb alanyok a Németh Sándor féle sarlatán pénzkaszáló üzleti vállalkozásának.
2022. szept. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#8-as

Ennek mi köze a kérdésemhez? Én egy dolgot akartam megtudni egyből le kell szólnixd. Mint írtam is nem vagyok jártas debrecenbe több helyi járat megálló van kérdés ki írása előtt néztem is. Mert volt egy alkalom amikor 40-esre kellett felszállni ezért összezavarodtam, ezért lett ki írva a kérdés.

2022. szept. 19. 06:43
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
És a számokat se ismered, még most jövök 8-adiknak. Nembaj az ilyen 1 bitesekből gazdagodik meg a hitgyüli sarlatán főpapja.
2022. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!