Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem értem az autómentes nap...

Nem értem az autómentes nap utazási feltételeit?

Figyelt kérdés

[link]

Tehát ha aznap reggel a máv appon veszek egy random viszonylatra érvényes, lehető legolcsóbb 1 megállós 250 Ft-os jegyet, utána egész nap azt mutatom fel, hiába járok már rég az ország másik csücskében?

A díjmentes kerékpárszállításhoz gondolom az utas és kedvezményei fülben hozzá kell adni valamelyik 0 Ft-os opciót, de melyiket?



2022. szept. 20. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát ha aznap reggel a máv appon veszek egy random viszonylatra érvényes, lehető legolcsóbb 1 megállós 250 Ft-os jegyet, utána egész nap azt mutatom fel, hiába járok már rég az ország másik csücskében?"


igen, részemről is ez a terv :D

2022. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Igen, de hely és pótjegyet kell venned, azt ne felejtsd el. Hogy minek utazza körbe az országot bárki emiatt, azt nem értem, annyira unatkozik? Akkor hajrá.
2022. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 mert nem mindenki szeret otthon ülni, illetve szeret országot járni, és ha már lehetősége van arra, hogy az ország másik felébe eljusson oda-vissza kb 200 Ft-ért, az alapból csak oda 5000 Ft-ba kerülő út helyett, akkor hadd használjuk már ki egyszer egy évben :)
2022. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tök jó lenne ez, mennék is kirándulni ha jobb idő lenne de így nem igazán :(


Amúgy vonattal jó menni kirándulni. Ehetsz, ihatsz (sört is mert nem kell vezetned) wéce is van, kedvedre pisálhatsz foshatsz :)

2022. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Léteznek vonatrahongók is, meg olyan lelkes turisták akik ezt kihasználva beutazzák a fél országot.
2022. szept. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!