Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV bérlet ára mikor fog...

BKV bérlet ára mikor fog emelkedni? Meg lehet azt játszani hogy éves bérletet veszünk előtte még a régi áron?

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Rossz hírem van. Egyes éves bérletfajták megszűntek, a maradó meg drágább lett, époen most.
2022. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha pontos dátumot is akarsz, akkor szeptember 1. óta drágább.

Szóval a következő nem mostanában lesz.

2022. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És aki hamarabb ébredt az megvette augusztusban az éves bérletet olcsóbban?
2022. okt. 2. 06:17
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

1. 2. válaszoló vagyok. Mi az istent nyomtok le egy tényszerű válaszon.

Egyébként ha már megvettem valamit, nem jogszerű annak árát utólag módosítani.

2022. okt. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem voltam de akkor felnyomlak hogy javuljon
2022. okt. 2. 07:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A százalékom nem érdekel. Kezdetektől 80 körül van.

Csak azért tettem szóvá, mert a kérdésedre válaszoltam, tényszerű, ellenőrizhető. Nem hallottam olyról aki beszélt valakivel...

Ha változik a tarifa, az semmiképpen nem érintheti a már kifizetett terméket. Jegynél van olyan, hogy árváltozás esetén van egy türelmi udő, amin belül használható. De a bianco, bármikor utazhatsz vele. A bérlet meg kötött.

2022. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, miért pontoztok le valakit, aki pontos választ adott. Különbséget kellene tenni a kellemes és a hasznos válasz között.

Ha azt kérdem, hol kapok ajándékba 0 km.-s Mercedest, az a helyes válasz, hogy sehol. Csak nem kedvező.

2022. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azok után hogy valaki megkérdezte hogy mi a kedvenc ételetek és egyesek lepontozták azt aki olyan ételt írt amit ő nem szeret, nos ezek után én már semmin se lepődök meg...
2022. okt. 2. 09:54
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

De hát a bérletàrak nem változtak , ezért a lepontozás. Csak a hetijegy drágult a bérletek közül.


Korábban a jó előre bejelentett áremelések előtt úgy korlátozták az éves bérletek kiadását, hogy igazából nem nagyon érte meg ezzel játszani . Azóta valamelyest változott a tarifarendszer és a hozzáállás is, így siman elképzelhető majd, hogy a fix eves bérletes bevétel fontos lesz annyira, hogy engedjék akár még a tarifavaltas előtti hetekben is a megvásárlását.

2022. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

De, változott az éves bérlet. Egy részük megszűnt. Ami maradt, annál 10 500 Ft az egy hónapra eső rész, nincs temészetes személy elkülönítve. Mindenkinek emnyi. A havi változatlan.

Persze bele lehet kötni, hogy ez most emelés-e. Szerintem az.

De ha jobban tetszik: most változtattak, kicsi az esélye, hogy rövid időn belül megint változzon.

2022. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!