Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Összvonalas havi bérlet miben...

Összvonalas havi bérlet miben másabb mint a többi?

Figyelt kérdés

Sziasztok, havi távolsági tanulói bérletet szeretnék venni Várpalotáról egészen Székesfehérvárig, de nem igazán értek ehhez így nem tudom megérteni mi hogyan működik, Összvonalas havi bérletet láttam eddig az online oldalakon de nem tudom az hasonlít e, vagy akár megegyezik e egy távolsági bérlettel.


Válaszokat köszönöm!!



2022. okt. 31. 02:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Összvonalas bérlet helyi közlekedésben van. Helyköziben távolságra lehet bérletet venni.
2022. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a két település között több útvonalon vannak járatok, az összvonalasaal mindegyiket használhatod, ez a legdrágább útvonalénak felel meg, de használhatod vele az olcsóbb járatokat is. Az olcsóbb bérlettel a drágább járatokat nem veheted igénybe.
2022. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!