Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ausztria és Magyarország...

Ausztria és Magyarország között úgy is ingázhatok,ha nincs jogosítványom?

Figyelt kérdés
Sokan ingáznak kocsival a két ország között, viszont nekem még nincs jogosítványom. Szóval ez megoldható lenne vonattal egyenlőre?

2022. nov. 1. 13:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Hogy mi?
2022. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te vezetsz, nyilván igen.
2022. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Jogosítvány csak a vezetéshez kell, vonattal akkor utazol amikor akarsz. Trollocska
2022. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll,csak Szabolcsi vagyok,és azon gondolkodtam hogy pl Szombathelyen vagy mit tudom én Győrben vennék ki albérletet,és onnan járnék át dolgozni,vonattal. Szóval egyedül mennék,később nyilván bentebb mennék,de egyelőre ezt így jobbnak érzem,vagy nem tudom hogy csináljam,lehet kiveszek a határnál albérletet. Amúgy meg hogy lennék troll,csak szimplán tanácsot kértem,mert az arra lakók biztos jobban tudják,mint én Szabolcsiként.
2022. nov. 1. 14:15
 5/21 A kérdező kommentje:
Röviden a kérdés az lenne ha pl nekem 6-ra kell menni dolgozni,beérnék e vonattal,mondjuk Győrből a határhoz,most direkt nem mondok konkrét példát mert nem tudom arra már milyen városok vannak,annyit tudok hogy Burgenland is a határ felé van,de nem vagyok benne biztos.
2022. nov. 1. 14:18
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Te valami debil vagy?
2022. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem tudjuk konkrétan. Nézd meg a megfelelő menetrendeket, ott látni fogod, beérhetsz-e tömegközlekedéssel időben a külföldi munkahelyedre.


Szabolcsiként egyébként célszerű lenne körülnézned Romániában vagy Kelet-Szlovákiában is, azok közelebb vannak. Bizony, ma már ott tartunk, hogy ezek a helyek is alternatívák lehetnek...

2022. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a választ utolsó, viszont oda semmiképp nem szeretnék menni,igazából én világot szeretnék látni,mert még csak 19 vagyok. Viszont most nézegettem a kinti albérleteket,és szerintem jobban járok ha kint veszek ki.
2022. nov. 1. 14:36
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
LoL
2022. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

Most akkor mi is a kérdés? Össze-vissza hadoválsz. A jogsi nem úti okmány. Ha nem akarsz vezetni, miért kellene, hogy legyen?

Most meg már a lakóhely a kérdés, munkahely stb.

2022. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!