Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a kedvenc vidéki...

Melyik a kedvenc vidéki vasútállomásod vagy megállóhelyed?

Figyelt kérdés
Vidéki alatt azt értem, hogy nem budapesti. A kisvasutak állomásait nem számítva.

2022. nov. 1. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Miskolc - Tiszai pályaudvar
2022. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Somogymeggyes

[link]

2022. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Győrtelek-felső.
2022. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ököritófülpös. (Tényleg, haverokkal egyszer forgattunk ott egy rövidfilmet, jó emlék.)
2022. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oszt miről szólt? Amúgy igen ott van mellette.
2022. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Neked amúgy nincsenek haverjaid kérdező?
2022. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Szeretem pl. a budaörsit, mert van egy sajátos hangulata annak, hogy az ország egyik leggazdagabb városa, amelyen ráadásul egy igen jelentős vasútvonal halad keresztül, egy ilyen gagyi állomással bír, ahol még jegykiadás sincs.


Hasonló okok miatt kedvelem Salgótarjánt is. Egy megyeszékhelytől valahogy egy nagy hodály pályaudvart várnék (igen, tudom, a városon csak egy vonal halad át), ehhez képest alig komolyabb, mint Kőbánya-alsó vagy Zugló.


Kedvelem az orosi állomást is. Bár már az ország hetedik legnépesebb településének belterületén található, gyakorlatilag olyan benyomást kelt, mintha a puszta kellős közepén járnánk.

2022. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Kedvencek:

Székesfehérvár

Miskolc-Tiszai

Sátoraljaújhely

Szombathely


Legutáltabbak:

Veszprém

Várpalota

Zalaegerszeg

2022. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!