Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a RAL kódja a Somló Volános...

Somló Volán Zrt. kérdése:

Mi a RAL kódja a Somló Volános zöldnek?

Figyelt kérdés

A Somló Volán Zrt. tulajdonában lévő 200-as Ikarusok, amiknek az alváza fehér volt, és a lökhárítói és oldalt a felirat is zöld volt. A lökhárítónak és a feliratnak (szerintem ez a kettő lehet inkább ugyanolyan színű volt) a RAL kódját? OMSI 2-ben kéne a buszfestésekhez. Igaz már sok Somló Volános buszfestést csináltam, de észrevettem, hogy valami nem az igazi, és már szólt is a haverom hogy a Somló Volán feliratom túl élénk zöld lett. A feliraton amúgy is szeretnék egy kicsit változtatni, mert észrevettem, hogy a szóköz nem elég nagy és nincs eléggé megdöntve. Röviden: ha a Somló Volán zöld színének a RAL kódját valaki meg tudná nekem adni azt megköszönném.


Somló Volános Ikarus 260.32:

[link]


Az általam készített felirat ami OMSI 2-ben a buszok oldalára megy:

[link]



#szín #OMSI #Ikarus #RAL #Somló Volán Zrt
2022. nov. 16. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Nyisd meg a képet Painttel, pipettával vedd le a színt, az RGB kódját meg írd be a hextoral.com-on.
2022. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Ki próbálom. Megnyitom Gimp ben és leolvastatom a színkódot aztán a letöltött RAL színskálában megkeresem az ahhoz hasonló árnyalatot.
2022. nov. 17. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!