Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik mozdonytípust cserélnéd...

Melyik mozdonytípust cserélnéd le egy másikra? Milyenre cserélnéd?

Figyelt kérdés
Mindkettőt írjátok pls. ☺

2022. nov. 17. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Bz-t nohabra.
2022. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

A Sziliket, Gigantokat Vectronokra.

A Csörgőket meg leginkább valamilyen motorvonatra.

2022. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted, hogy a Csörgőket. Egy Bz például nem fogja húzni a kék hullámot. Gondolom a mizsei ingákra gondolsz ugye?
2022. nov. 17. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

A lajosmizsei vonalat villamosítani kell, ahogy a balatoni vonalakat is, ezek tervben is vannak. Nem tudom, melyik történik meg hamarabb, ezen vonalak villamosítása, vagy az összes Csörgő cseréje, de egyik sem jövő héten fog megtörténni. Nyilván annyi Csörgő maradjon, amennyire szükség van, de ahol nincs szükség mozdonyváltásra (Szeged-Békéscsaba, Pannónia IR, 11-es vonal stb.), ott nyugodtan le lehetne cserélni őket. Ahol mindenképpen kell, az a stokkozós IC-k (Latorca IC, Kraszna IC).

A "valamilyen motorvonat" alatt pedig akár trimodális (elektromos/akkumulátoros/dízel) motorvonatra is gondoltam.

2022. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Desirokat, akár Bz-kre. :D Jó, utasok biztos másként vélekednek, de messze Desiroval van a legtöbb gond műszakilag.
2022. nov. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének fogtok tartani, de én S72 vonalon járok sokat, és már unom a flirteket, jobban örülnék V43+ kocsiknak
2023. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csodálom, hogy unod a FLIRT-tet
2023. jan. 18. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!