Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 655-ös buszon ami a városlig...

A 655-ös buszon ami a városligetig közlekedik, mennyibe kerül egy diák jegy?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nézzél szét a BKV honlapján haver...
2010. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem nem vagyunk haverok, amúgy is lány vagyok. (N)
2010. szept. 29. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

minden vonaljegy 320 ft, sőt a helyszínen 400, függetlenül attól, diák vagy-e, és hogy milyen messze mész, ráadásul át se lehet vele szállni.

nem véletlen nem veszek. :)

2010. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Szerintem a 655-ös nem BKV járat, a számából ítélve, így nem azok az árak érvényesek rá.
2010. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahoj!


Mivel ez a BKSz rendszerben elővárosi buszjáratszám, fogalmam sincs, hogy honnan jön és hová, ezen a Volán-díjszabás lesz érvényes. Km övezetek vannak, abban nézd meg mennyit szeretnél menni, mert a távolságot csak két pont között lehet megmondani, te meg csak egyet mondtál (a végállomást).


Amúgy nem drága, a MÁV-Starttal azonos a Volánok díjszabása, ha érdekel, akkor ezen a linken megtalálod: [link]


Jó utat kívánok! Szergej

2010. okt. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!