Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meddig járt Pesten a Vörösmart...

Meddig járt Pesten a Vörösmarty téren a 14-es busz?

Figyelt kérdés
Amelyiknek a lemezboltnál volt az egyik végállomása, a másik meg a Moszkva téren, és a Váron ment keresztül.

#Moszkva tér #vár #Vörösmarty tér #BKV 1980 #14-es busz
2022. nov. 30. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Az 1980-as menetrendben még Engels tér (ma Erzsébet tér) szerepel végállomásként, az 1984-esben már a Deák tér. Én csak sejtem, hogy előbbi érintette a Vörösmarty teret, térképet sajnos a kérdéses időszakból nem találtam.

2022. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Menj már a faszba, hoztam két objektív forrást és így is meghazudtolsz.
2022. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11

A Vörösmarty térről a lemezbolt elől kanyarodott 2x balra a Luxus mellé, onnan ment kis kanyarral a cukrászda mellé, amivel szemben a sarkon a vadászbolt volt. Aztán a József nádor tér jobb oldalán ment a József Attila utcáig, és addig várt, amíg balra tudott kanyarodni a József A. utcára.

Arról meg megint jobbra a Vigadó mellé, balra az Akadémia elé, jobbra a Lánchídra.

Az Engels térre-Deák térre akkor nem ment.

2022. dec. 1. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!