Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a volánnál vásároltam...

Ha a volánnál vásároltam bérletet és a saját nevemre kértem számlát akkor is fizeti a munkáltató a bérlet 80 százalékát?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked számolnák el az utazási költséget vagy másnak?
2022. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rosszul tettem fel a kérdést ne ma cég adatait adtam meg hanem az enyémet így is megtérítik az árát bocs a hülye kérédsért
2022. dec. 1. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem valószínű.
2022. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Állandó lakcímem a szüleim háza, ahányszor hazalátogattam, a munkáltató még az IC jegyet is kifizette. Munkáltatódat kéne megkérdezned, nem minket...
2022. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Kötelezően 86% az a 80%, és nálunk a munkáltató részére kiállított számlát kell kérni. Bérletvásárláskor hallom a pénztárnál, hogy mások is így kérik, bizonyára oka van.

De ezt tényleg a munkáltatódtól kellett volna megkérdezni, vásárlás előtt.

Nálunk, a lejárt bérletet is le kell adni, azt csatolják a korábban leadott számlához.

2022. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig saját névre vettem telefonon jegyet, csak kinyomtatni kellett, és kifizette a munkáltató. HR osztályodnál érdeklődj!
2022. dec. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a leadott bérletnek is elég (lenne) a jogszabály szerint, de sok munkáltató ragaszkodik a számlához (teljesen feleslegesen).
2022. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!