Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem műkszik a menetrende...

Miért nem műkszik a menetrendek.hu-n a Volán Menetrend?

Figyelt kérdés
Konkrétan beírom honnan hova akarok buszozni és: A keresés nem hozott eredményt. Kipróbáltam két másik várossal. Ugyanez volt a helyzet.
2010. okt. 1. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem működik.


lehet arra nem jár közvetlen busz.

2010. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Énis néztem buszjáratot olyan helyen, ahova edig mentek buszok most meg napi egy járat van feltűntetve... most nemtudom vagy nemjo, vgy megszűntek buszjáratok lehet ott is amit te néztél nem?
2010. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap este/éjfél után meg ma délelőtt 10-kor nem ment, 11-kor már működött meg most is jó.

Szerintem volt vele vmi probléma, de délelőtt kijavították.

(megszüntetni meg nem fognak főváros-megyeszékhely között napi 30 buszt egyik napról a másikra amit én néztem, máshol esetleg az lehetett, hogy egyes buszokat megjelenített másokat meg nem)

2010. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
közben már jó. csak volt egy bizonyos időszak mikor a keresésre azt írta ki hogy nincs eredmény. biztos azt az időszakot találtam meg :S na mindegy köszi!!
2010. okt. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!