Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Követhető valahol milyen...

Követhető valahol milyen busszal van kiadva egy adott forda Volánbusznál?

Figyelt kérdés
Van egy bizonyos autóbusztípus amivel egyszer utaztam (scania omniexpress 360) ami úgy tetszett, hogy szívesen utaznék megint vele. Pécs-Budapest útvonalon volt kiadva de egynél többször nem volt alkalmam utazni vele.

2023. jan. 7. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg utas.hu-n írja a rendszámokat, de a típust nem hiszem. Meg csak vonal/térkép alapján követhető.
2023. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnos ez is valód idejű követéses cucc ahogy nézem:( Ha valahol hozzáférhető az hogy tervezetten hogy vannak a fordák nekem olyan kellene, hogy tudjak előre tervezni.
2023. jan. 7. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szerintem nincs, eleve sokszor operatívan adják ki a buszokat. Esetleg Index fórumon kérdezd meg a megfelelő topikban, ott koncentráltabban vannak busz-szakértők, hátha tudja valaki.
2023. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben az index fórumon utána érdeklődtem, köszi a tippet. A Volánbusz nem adja ki a fordákat, csak real time tudod követni azokat a buszokat amikben van GPS helymeghatározós kütyü.
2023. jan. 8. 12:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!