Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van 666-os (BKV) busz? Láttáto...

Van 666-os (BKV) busz? Láttátok már?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam lefotózta a mobiljával és 666-os busz volt méghozzá piros (nem kijelzős volt a busz hanem táblás).Rekoskeresztúron láták és egy másik is aki ott lakik látta.Megnéztem a bkv honlapján,de nemtaláltam ilyen buszt és az interneten se.Pedig a fotón otvan feketén fehéren.Tudtok róla valamit?
2008. dec. 27. 04:02
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy a 999-es táblát fordították meg.

Három számjegyű buszjárat 300-ig van, illetve afelett a 900-as buszok, az éjszakaiak. Azok közül pedig van 999-es.

2008. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van! Minden európai nagyvárosban jár! Éjfél után közlekedik, a halott lelkeket viszi a pokolba! Hétvégenként maga a Sátán vezeti, mert a magyarországi törvények szerint hétvégén nem dolgozhatnak az alkalmazottak!

Sajnos csak a londoniról találtam videót:

http://www.youtube.com/watch?v=axt8EAyBZIo


:D

2008. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
De állat! Felszállnék rá az tuti
2010. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 -Zsoller válasza:
100%
66-os busz az van. 665-öset is láttam (volánbusz). De hogy 666-os van-e aztatat nem tudom.
2016. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!