Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van rá terv hogy mikor újítják...

Van rá terv hogy mikor újítják fel a vasúti síneket Rákosrendező környékén?

Figyelt kérdés

Iszonyatos állapotban lehet ott a pálya, rettenetesen ráz a vonaton. Ülve csak simán hátfájdító, de mivel itt már az utasok jó nagy része feláll és készülődik leszállni a nyugatiban, szerintem konkrétan balesetveszélyes is, nem egyszer estem már le majdnem a lépcsőn, úgy rángat. Ráadásul vannak a vonaton olyan szakaszok ahol métereken át nincs kapaszkodó. Még nekem is kihívás ilyenkor sétálni a vonaton pedig egészséges fiatal vagyok. Csak idő kérdése hogy aki idős, vagy mozgásszervi/egyensúly problémája van az nagyon nagyot essen…


Van már rá terv hogy mikor csinálják meg, hogy ne rángassa a sín annyira a vonatot?


2023. febr. 23. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy van, de amíg vannak olyan pályák az országban ahol 5km/h sebességkorlátozás van addig még az istenes állapotban is van
2023. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
2026.10.03-án kezdik reggel 6-kor, és várhatóan 2027.03.02-án fejezik be, 14 óra 35 perckor. A hivatalos átadás 2027.03.05-én lesz 10:00-kor.
2023. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá elképzelés sem. Ugye uniós forrásból sikerült mára a legtöbb kivezető vasútvonalat felújítani , de a fővárosi törzsszakaszok korábban nem kerültek , most meg már a főváros relatív fejlettsége miatt nem kerülhetnek be uniós finanszírozású programokba.
2023. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálattal olvasom, mindenesetre köszi a normális válaszokat. :(
2023. febr. 23. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelés volt rá, kiírták a tervezésre a tender (Nyugati pályaudvarra bevezető szakaszok néven futott, nem csak Rákosrendező lett volna benne). Ez még Vitézy Dávidhoz köthető. Aztán jött Lézer Jani, és elkaszálta ezt is, mert túl értelmes ötlet, túl jó lenne az utasoknak. Meg mert Vitézy- és Budapest-fóbiában szenved.
2023. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyelőre azon gondolkoznak, hogy megvizsgálják-e, hogy foglalkozzanak-e vele.
2023. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt róla szó korábban hogy a MÁV saját forrásból kikalapálja a 100-as vonallal együtt, de ott egy fűtéscső törése tönkrevágta hónapokra Kőtehert és elvitte a forrásokat, plusz most a megyebérletezéssel is kieshet némi bevétel, EU-s pénzek nem nagyon jönnek szóval én azt gondolnám hogy sajnos csak akkor fognak hozzányúlni, ha már valóban szétesett.
2023. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!