Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » IC-n mit lehet tenni ha én...

IC-n mit lehet tenni ha én egy bizonyos helyre érvényes helyjeggyel rendelkezem, és elfoglalja a helyet más akinek nem oda szól a jegye és nem is akarja nekem átadni a helyet?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Panaszt teszel a kalauznál.
2023. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Meg kell beszélni a problémát az illetővel. Ha ez nem vezet eredményre, akkor jelezni kell a jegyvizsgálónak a helyzetet. Ha ez sem vezet eredményre, akkor vagy leülsz màshová vagy pofán vágod az illetőt. Lehet választani.
2023. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szólsz a kalauznak.
2023. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NTBS ***** válasza:
69%

A: Szólsz a jegyvizsgálónak.

B: Máshová ülsz.

2023. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen szólj, mert ha máshova ülsz és nem tök üres a vonat, akkor szép láncreakciót lehet elindítani, amiben senki nem fogja találni a helyét. Én a Budapest-Prága vonaton még a konkrét ülőhelyért is képes vagyok ágálni, akkor is, ha tök üres a fülke, mert tapasztalat, hogy előbb-utóbb felszáll az, akinek a helyét foglalnám.
2023. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Nem értem, miért pontoztatok le, ti mégis mit csinálnátok, ha a kalauz sem oldja meg a problèmát? Láttam erre többször is példát, nem a levegőbe beszélek. Ilyenkor tényleg nem marad más, mint leülni máshová . Vagy, ahogyan írtam , pofán is vághatod az illetőt , csak annak vannak további negatív következményei.


Ebben mi az, ami téves vagy nem igaz?

2023. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
#6 Egyrészt szerintem nagyon ritka az, hogy a jegyellenőr nem oldja meg, másrészt meg a pofán vágás legfeljebb annyit old meg, hogy rád is rád hívják a rendőröket, akik majd ott várnak a következő állomáson...
2023. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is mondta már kalauz, hogy őt nem érdekli, ki hol ül, oldjuk meg egymás között.
2023. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Justinianus ***** válasza:
Én beleülnék az ölébe... :) De még nem volt olyan, hogy nem pattant volna fel az illető, mintha bolha csípte volna meg, amikor szóltam neki 20+ év alatt.
febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pofánb@szás a helyes válasz!
febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!