Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Budapest - Szeged vonalon...

A Budapest - Szeged vonalon miért a létező leggázabb vonatok járnak?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekelne, hogy miért a kb legnépszerűbb vonalon járnak legrosszabb vonatok, míg máshol a full hangtalan, emeletes, menő vonatok mennek

2023. febr. 26. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Gyere Pécs felé és értékelni fogod a szegedi vonatokat! :D
2023. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van sokkal gázabb is...

A Bd-k szerintem kényelmesek, a fülkés mivoltuk meg különösen előnyös.

A Bpee-kkel sincs túl sok probléma, pláne, ha felújított kocsiról van szó.

Az Armz-k meg kb. a MÁV kirakatkocsijai, ennél újabb, jobb belföldi kocsit nehéz lenne találni.


Az emeletes vonatok meg szépek, jók, de nem IC-nek valók.

2023. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Tudod, kisfiam, a legtöbb ember nem "menőzésből" utazik vonaton, mint te.

Azért ennyire ne legyél már finnyás.

2023. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Menőzésből vonaton utazni :'D oké, neked is nagyon magas IQ szinted lehet. Képzeld el, bármilyen meglepő is, rá vagyok kényszerülve, azért utazok vonaton. Ha azt írtam volna, hogy normálisan kinéző vonatok, abba is bele tudtál volna kötni, mert az milyen mint te még az élő fába is. Mindegy is, ennyi szót se érdemeltél te utolsó gyász
2023. febr. 26. 23:44
 5/15 A kérdező kommentje:

#2 igen, nagyon előnyös a fülkés, különösen hogy az emberek fele direkt elfekszik az egész ülésen, hogy még csak véletlenül se tudjál leülni.

A legjobb pedig amikor beül hozzád a 2 órás útra egy c kategóriás egész família. Persze, átcuccolhatsz másik fülkébe bőrönddel meg táskákkal, már ha van hely

2023. febr. 26. 23:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a preferenciája, én jobban szeretek fülkés kocsiban utazni, mint egy egylégterű Flirtben.
2023. febr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, mindenki mást preferál, én személy szerint rosszul vagyok a fülkéstől, de kinek mi
2023. febr. 27. 00:08
 8/15 anonim ***** válasza:
A szegedi és békéscsabai vonatokon jár fülkés szerelvény. Debrecen felé meg odalökték a flirt, kiss vonatokat. Debreceni vagyok, sokszor utazom a 100-ason Debrecen-Szolnok-Cegléd között. Általában nem cityvel hanem s3bessel új nevén interrégió-val. Mit mondjak. Elég baj, hogy idelökték a flirteket. Nagyon örülnék, ha a 100-as vonal cserélne a 140-essel és felétek járna a flirt, felénk meg a fülkés vonatok.
2023. febr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 BlackSword ***** válasza:

Mivel azokat teljesen más igényekre készítették... csupa ajtó az egész...


A fülkésben pedig úgy tudod elkerülni, hogy melléd üljenek a c kategóriás állampolgárok, hogy Te választasz utitársakat, és nem üres fülkét keresel...

2023. febr. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amiért a vonalak nagy részén: mert a MÁV vezetősége ellopja azt a pénzt, amit pl. új vonatokra lehetne költeni.

Egyébként a Keleti-Szolnok vonalon is kezdik visszahozni a kohószökevény Fecskéket.

2023. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!